• Pezinská školská liga v OB - konečné poradie jednotlivcov

• Konečné poradie žiakov v orietnačnom behu v rámci Pezinskej školskej ligy.
          • Geografická exkurzia

• Dňa 8.6.2017 sa naši deviataci spolu so sprievodcom zúčastnili geografickej exkurzie Považský Inovec - hrad Tematín - obec Lúka. Na turistickej trase ich sprevádzali nádherné výhľady a dozvedeli sa viac o samotnom pohorí, miestnej vegetácii ako aj o zrúcanine hradu Tematín.
          • Študijno-poznávací pobyt, Torquay/ Torbay Anglicko

• V dňoch 20.5.- 28.5. 2017 sa 31 žiakov našej školy (7. až 9. ročník) pod vedením 3 učiteliek anglického jazyka - Mgr. Evy Fridrichovej, Mgr. Dominiky Kasznárovej a Mgr. Kataríny Zverbíkovej - zúčastnilo študijno-poznávacieho pobytu v anglickom meste Torquay a jeho okolí.
          • Sahara - Pezinok

• Dňa 6.6.2017 sa žiaci 8.A a 8.D zúčastnili projektového vyučovania. V čase keď ostatní spolužiaci majú turistiku v Slovenskom raji, ostatok triedy malo turistiku v mestskej časti Sahara.
          • O pohár riaditeľky školy

• Každoročne riaditeľka našej školy usporadúva športové podujatie s názvom O pohár riaditeľky školy. Zúčastňujú sa ho žiaci všetkých ročníkov druhého stupňa v 6-členných družstvách z každej triedy (3 dievčatá, 3 chlapci). Žiaci súťažia v dvoch kategóriách - mladší a starší žiaci.
          • Zmena rozvrhu

• Vážení rodičia,
            v dňoch 5.6. - 9.6. 2017 absolvujú žiaci 6. ročníka plavecký výcvikový kurz a žiaci 8. ročníka turisticko-poznávací kurz. Zostávajúci žiaci týchto ročníkov sa učia každý deň 5 vyučovacích hodín podľa zmeneného rozvrhu, ktorý si môžete pozrieť v nasledovných odkazoch:
            6.ročník
            8.ročník
          • MDD - tvorivé dielne

• Dňa 1.6.2017 sa žiaci 6.C a 6.B zúčastnili tvorivých dielní pod vedením p.uč. Burdanovej a p. Granca.
          • Krajské kolo v atletike - družstvo dievčat

• Dňa 1.6.2017 sa konalo KK športovej súťaže v atletike družstiev základných škôl. Družstvo dievčat tvorili: Zuzana Kováčová, Dominika Némethová, Nikol Hanúsková, Sabína Sandtnerová, Silvia Tománková, Martina Geletová, Mária Hubinská, Lenka Tománková, Zuzana Cibulová, Veronika Uhlárová.
          • Prednášky prvej pomoci 18.5.2017

• Žiaci 7. ročníka sa zúčastnili na prednáškach prvej pomoci, ktoré sme pripravili spolu s Červeným krížom.
          • Projektové vyučovanie BIO - 8.ročník

• Na biológii vo 8. ročníku je jednou z tém ekológia, ktorá nepatrí medzi obľúbené témy.
          • Vida centrum Brno

• Dňa 9.5.2017 sa dve triedy našej školy zúčastnili exkurzie do vedeckého centra v Brne.
          • Škola v prírode Zuberec

• V týždni od 15.- 19. 5. 2017 sa 71 žiakov 4. tried našej školy zúčastnilo Školy v prírode. Ubytovaní sme boli v Horskom hoteli Primula v Zuberci, ktorý bol obkolesený krásnou prírodou. Izby boli veľmi útulné a deti sa ich snažili udržiavať v čistote a v poriadku, pretože sa každý deň bodovali. Týždeň sme mali krásny, slnečný.
          • Petícia za slobodu v písaní

• Na našej škole používame písmo Comenia Script, ktoré ministerstvo školstva Dodatkom ku štátnemu vzudelávaciemu programu zo dňa 11.5.2017 postavilo „mimo zákon“.  Možno sa k Vám zatiaľ nedostala informácia o prebiehajúcej petícii učiteľov a rodičov. Je pre nás dôležité získať podporu čo najväčšieho počtu ľudí. Ak by ste nám v tom chceli pomôcť, budeme Vám veľmi vďační. Potrebujeme získať najmenej 10.000 podpisov, aby nás ministerstvo muselo pozvať na prerokovanie Petície.

• Okresné kolo v atletike

• Dňa 17.5.2017 sa konalo OK v atletike na ZŠ Kupeckého v Pezinku.

• Deň svätej Lucie
    • Koncert žiakov ZUŠ