• Prednášky prvej pomoci 18.5.2017

• Žiaci 7. ročníka sa zúčastnili na prednáškach prvej pomoci, ktoré sme pripravili spolu s Červeným krížom.
          • Projektové vyučovanie BIO - 8.ročník

• Na biológii vo 8. ročníku je jednou z tém ekológia, ktorá nepatrí medzi obľúbené témy.
          • Vida centrum Brno

• Dňa 9.5.2017 sa dve triedy našej školy zúčastnili exkurzie do vedeckého centra v Brne.
          • Škola v prírode Zuberec

• V týždni od 15.- 19. 5. 2017 sa 71 žiakov 4. tried našej školy zúčastnilo Školy v prírode. Ubytovaní sme boli v Horskom hoteli Primula v Zuberci, ktorý bol obkolesený krásnou prírodou. Izby boli veľmi útulné a deti sa ich snažili udržiavať v čistote a v poriadku, pretože sa každý deň bodovali. Týždeň sme mali krásny, slnečný.
          • Petícia za slobodu v písaní

• Na našej škole používame písmo Comenia Script, ktoré ministerstvo školstva Dodatkom ku štátnemu vzudelávaciemu programu zo dňa 11.5.2017 postavilo „mimo zákon“.  Možno sa k Vám zatiaľ nedostala informácia o prebiehajúcej petícii učiteľov a rodičov. Je pre nás dôležité získať podporu čo najväčšieho počtu ľudí. Ak by ste nám v tom chceli pomôcť, budeme Vám veľmi vďační. Potrebujeme získať najmenej 10.000 podpisov, aby nás ministerstvo muselo pozvať na prerokovanie Petície.

• Okresné kolo v atletike

• Dňa 17.5.2017 sa konalo OK v atletike na ZŠ Kupeckého v Pezinku.
          • Zážitkové vyučovanie v Košiciach

• Dňa 27.- 28. 4 2017 sa  žiaci 4. ročníka  zúčastnili zážitkového vyučovania  v Košiciach.
          • Exkurzia Donau-Auen

• Aj tento školský rok sa naši piataci dňa 4.5. a 15.5. zúčastnili na obľúbenej biologickej exkurzii v rakúskom Národnom parku Donau-Auen a v najväčšom hniezdisku bocianov v Európe – Marcheggu.
          • "Hľadá sa pán profesor Preš"

• Pri príležitosti celoslovenského podujatia NOC  MÚZEÍ A GALÉRIÍ sa 20.05.2017 v Malokarpatskom múzeu v Pezinku konalo vyhlásenie výsledkov výtvarnej súťaže "HĽADÁ SA PÁN PROFESOR PREŠ".
          • Englishstar

• Dňa 19.5.2017 prebehla na našej škole medzinárodná súťaž v anglickom jazyku Englishstar, kde si deti formou testu otestovali svoje vedomosti z angličtiny vo svojej kategórii.
          • 3. kolo Pezinskej školskej ligy v OB

• Dňa 12.5.2017 sa konalo 3. kolo Pezinskej školskej ligy v OB v priestoroch ZŠ Narnia v Pezinku.
          • Historicko - geografická exkurzia

• 18.mája 2017 sa žiaci siedmeho, ôsmeho a deviateho ročníka zúčastnili tradičnej historicko -geografickej exkurzie, ktorá ich tento rok zaviedla opäť na južnú Moravu.
          • Záverečný turnaj

• Dňa 16.5.2017 sa konal na ZŠ Na Bielenisku záverečný turnaj v stolnom tenise.
          • Strieborné gymnastky zo ZŠ Fándlyho Pezinok na M-SR

• Gymnastky zo ZŠ Fándlyho aj v tomto školskom roku 2016/2017 boli úspešné v súťaži družstiev, ale aj jednotlivcov v gymnastickom štvorboji. Po víťazstve v krajskom kole, ktoré sa konalo v apríli v Bratislave, postúpili na Majstrovstvá Slovenska všetky tri družstvá. Majstrovstvá sa konali 4.5.2017 vo Svätom Petri.

• Exkurzia Trnava 4.D
    • Exkurzia Hlohovec 4.D