• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2017/2018

    • Krajské kolo

        • Nelka Slivková, Natálka Buday, Zuzana Marková, Victoria Gažda, Lujza Mozolová,Natália Gnojčáková

        • 1.miesto v kategórii "A"
        • Gymnastický štvorboj · Krajské kolo · 2017/2018
        • Adela Marková, Emma Zvarová, Terezka Múčková, Vanessa Maco, Sofia Baňovičová

        • 1. miesto v kategórii "B"
        • Gymnastický štvorboj · Krajské kolo · 2017/2018
        • Diana Cingelová, Alžbeta Dulajová, Klára Margitanová, Petra Polkorábová, Pavlína Pilková

        • 1. miesto v kategórii "C"
        • Gymnastický štvorboj · Krajské kolo · 2017/2018
        • 2. miesto

        • Lucia Daňová, Adela Marková, Viktória Šebíková, David Fecko, Peter Košč a Jakub Krasňanský
        • Bavme deti športom · Krajské kolo · 2017/2018
    • Okresné kolo

        • Ondrej Gvozdják

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
        • Teoreticko - praktická časť
      • Kontakty

        • Základná škola Fándlyho 11 902 01 Pezinok
        • sekretariat@zsfandlyho.sk
        • 033 / 641 22 53
        • Fándlyho 11 90201 Pezinok
        • Riaditeľka školy: Ing. Monika Hlúšková 033 / 641 22 53
        • Zástupcovia riaditeľky: PaedDr. Ingrid Laláková (pre I. stupeň) Mgr. Martina Šnircová (pre II. stupeň) Mgr. Monika Číková (nepedagogický úsek)
        • Školská psychologička: Natália Marková 0944 858 212 (po 14.00 hod) psycholog@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:00 do 15:00 hod.
        • Školská jedáleň: p. Alena Malíšková 033 / 641 34 17
        • Školský klub detí: budova ZŠ 0911 / 233 653 budova ŠKD 0911 / 971 658
        • Výchovný poradca: Mgr. Anna Nunvářová 0908/ 028 157
    • Fotogaléria

      • ŠKD Turnaj v zrýchlenej vybíjanej 3. ročníkov
      • MSR v gymnastickom štvorboji
      • MDD zábavno-edukatívne predstavenie
      • Daniel Ryška - Majster sveta v karate
      • ŠKD Futbalový turnaj
      • TPK 2018/2019
      • ŠKD Ukáž čo vieš
      • ŠKD Rozprávkový les 1.roč
      • OK atletika
      • plavecký výcvik 2019
      • 5.C na oslave 70. vyročia vzniku policajnej kynológie
      • ŠKD - Rýchlejší vyhráva - štafety 3. ročník