• Jarný zber papiera

• sa uskutoční v dňoch

9. - 12. apríla 2018.

• Krúžok Tvorivé dielne

• Počas školského roka vytvárame s prvákmi a druhákmi na krúžku Tvorivé dielne.
        • 1.B v Malokarptskej knižnici

• Dňa 14.3. 2018 žiakov z 1.B v Malokarpatskej  knižnici privítala  pani Denisa Kovácsová. Podujatie sa nieslo v duchu informatickej výchovy, keďže väčšina žiakov tu boli po prvýkrát.
          • Okresné kolo v PYTAGORIÁDE

• V dňoch 13. 3. a 14. 3. sa na našej škole uskutočnilo okresné kolo Pytagoriády. Súťaže sa zúčastnilo 167 žiakov, 75 z nich sa stalo úspešnými riešiteľmi.
        • Úspechy v biologickej olympiáde

• Dňa 8.2. 2018 sa na ZŠ Bielenisko v Pezinku uskutočnilo obvodné kolo biologickej
            olympiády kategória „C“, žiaci 8. a 9.ročníka, na ktorom sa zúčastnili aj žiačky našej
            školy.
        • Hviezdoslavov Kubín

• Dňa 28.2.2018 sa uskutočnilo školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Súperili žiaci 2., 3. a 4. ročníka. Pri vynikajúcich výkonoch mala porota, zložená z pani učiteliek, veľmi ťažkú úlohu. Avšak, zvíťaziť môžu len najlepší.
        • Čítajme si s Hujdičom

• Dňa 22.2. sa žiaci 1. ročníka zúčastnili zaujímavého čítania "Čítajme si s Hujdičom". Pán Hujdič predstavil deťom zaujímavé knihy a z každej kúsok prečítal.
        • Autodizajnér 3D

• V školskom klube detí sa mohli žiaci zapojiť

do aktivity Atodizajnér.

• Čitateľský oriešok

• Aj tento rok sa žiaci našej školy zúčastnili 4. ročníka literárno  - výtvarnej súťaže Čitateľský oriešok. Z celkového počtu takmer 25 000 prác, ktoré do súťaže prihlásili základné školy z celého Slovenska, odborná porota vybrala spolu 999 kresieb z prác 2. 3. a 4. ročníka. Hlasuje sa vo verejnom hlasovaní na facebookovom profile RAABE. Žiaci, učitelia, rodičia, kamaráti a všetci známi svojím lajkovaním môžete podporiť krásne kresby. Práce s najväčším počtom lajkov získajú hodnotné ceny. Lajkovať kresby môžete až do 23. marca 2018.

• Karneval

• 1. februára 2018 sa v našej škole uskutočnil tematický poldeň "Karneval".
          • Napísali o nás

• Článok o našej škole si môžete prečítať TU.
          • Exkurzia v denníku Pravda

• Redakčná rada školského časopisu ECHO sa dňa 25. 1. 2018 vybrala na exkurziu do redakcie denníka PRAVDA.
          • Vianočná akadémia

• Dňa 19.12.2017 sme pripravili vianočnú akadémiu pre rodičov primárneho vzdelávania. Vianočnej akadémie sa zúčastnilo asi 350 žiakov  1. stupňa. Žiaci predviedli rodičom aj spolužiakom rôzne tance, zaspievali piesne, zarecitovali básne a zahrali divadielko.
          • Midicoolvolejbal - 2.kolo

• Dňa 21.12.2017 sa uskutočnilo 2. kolo vo volejbale na ZŠ Jána Kupeckého v Pezinku.
          • Chemický krúžok

• Žiaci z chemického krúžku poslali fotografie našich pokusov z krúžku youtuberovi Gogovi, ktorý vyhlásil súťaž Chémia je zábava, v ktorej sa náš krúžok umiestnil na 2. mieste.

• Školský ples
    • Dramatické čítanie v 2.B