• Mesiac október – mesiac úcty k starším

• V tento mesiac by sme si mali obzvlášť uctiť a dať najavo, čo pre nás znamenajú naši starkí.  Pri tejto príležitosti si žiaci z 2.C s pani učiteľkou  Rozbeskou dňa 13.10. 2017 pripravili hudobný a tanečný program, ktorým obohatili starkých v Domove sociálnych služieb.
          • VÝHERNÝ PROJEKT

• Naša škola sa zapojila do grantového programu Zelené vzdelávanie Nadácie Volkswagen Slovakia. Projekt je určený na vybudovanie novej školskej komunitnej záhrady.
          • Katarínska zábava

• Srdečne Vás pozývame na tradičnú „Katarínsku zábavu“, v piatok 24. novembra 2017 o 19.30 hod.  v jedálni ZŠ Fándlyho v Pezinku.

Výťažok zo zábavy bude použitý na vybudovanie novej školskej komunitnej záhrady.

• Výstavka tekvičiek a jesenných plodov

• V dňoch od 16.-19. októbra 2017 sa na našej škole uskutočnila výstavka tekvičiek a jesenných plodov. Nápadité tekvičky aj jesenné ozdôbky krásne zdobili náš vestibul. Šikovnosť detí bola odmenená diplomom a sladkou odmenou.
          • Dni zdravej výživy

• Aj tento rok, ako každý iný, sa uskutočnili Dni zdravej výživy. Začali sme Ovocným dňom, ktorý bol 3.10. 2017. Porozprávali sme sa, prečo je dôležité jesť ovocie.
          • Jablkové hodovanie

• Trieda 7. A sa opäť zúčastnila už tradičného Jablkového hodovania, kde sa 7. októbra predávali jablkové dobroty od výmyslu sveta.
          • Prezentácia spoločenských tancov

• Dňa 26.9.2017 sa uskutočnila prezentácia spoločenských tancov pre žiakov ŠKD  z KST PETAN a Tanečného centra CHARIZMA.

• Všetkovedko - prihlásenie

• Do súťaže Všetkovedko sa môžu prihlásiť žiaci 2. - 5.ročníka do 25.10.2017 u pani učiteľky Slyškovej v 4.D. Štartovné je 4 € a platí sa pri prihlásení.
          • Exkurzia - Hlohovec

• V dňoch 24.10. a 25.10. sa žiaci štvrtých ročníkov zúčastnili exkurzie v Hlohovci.
          • Múzeum holokaustu v Seredi

• V pondelok, 9.októbra 2017, sa 36 žiakov deviateho ročníka zúčastnilo exkurzie do Múzea holokaustu v Seredi, ktoré sa nachádza v priestoroch bývalého koncentračného tábora. Prehliadka múzea bola prvým zo série podujatí, ktoré na škole realizujeme v rámci výchovy vedúcej k odbúravaniu rasových predsudkov, potláčaniu xenofóbie a intolerancie.
          • OK Cezpoľný beh v Pezinku

• Dňa 29.9.2017 sa uskutočnilo okresné kolo v cezpoľnom behu v priestoroch ZŠ Kupeckého v Pezinku.
          • Dni zdravej výživy

• V tomto školskom roku plánujeme urobiť ovocný, mliečny a zeleninový deň.
          • Cena dekana FTVŠ UK

• Dňa 27.9.2017 sa uskutočnil 53.ročník atletickej súťaže školských družstiev žiakov a žiačok.
          • ZŠ Fándlyho získala grant Športovej akadémie Mateja Tótha

• Všetko je pripravené, môžeme začať ….
            Dňa 25.9.2017 navštívili našu školu zástupcovia spoločnosti O2 spoločne so zástupcami Športovej akadémie Mateja Tótha (ŠAMT) a osobne s Matejom Tóthom nám odovzdali výherný grant od spoločnosti O2. Toto stretnutie bolo v mene ŠAMT spojené s oficiálnym odovzdávaním plakety výhercu celoslovenskej súťaže Dobrý beh. Chceme sa POĎAKOVAŤ všetkým tým, ktorí spolu s nami behali, ktorí nám svojou športovou aktivitou dopomohli k víťazstvu.
          • Deviataci v Légiovlaku

• V pondelok 25.septembra 2010 sa deviataci našej školy zúčastnili prehliadky  Légiovlaku v Múzeu dopravy v Bratislave.

• Exkurzia Trnava 4.D
    • Exkurzia Hlohovec 4.D