• Oznam ŠJ - odhlasovanie zo stravy

• Odhlásiť stravu na posledné dni školského roku sa bude dať do 26.6.2018. Od 27.6.2018 sa odhlasovať už nedá z dôvodu vyúčtovania školského roku.
          • Krajské kolo v atletike žiakov ZŠ

• V pondelok 4.6. sa konalo na Mladej Garde v Bratislave krajské kolo v atletike žiakov a žiačok ZŠ.
          • Seminárny deň 2018

• Oznamujeme žiakom 2.stupňa, že nahlasovanie na prednášky Seminárneho dňa 2018 začína v sobotu 2.6.2018 o 8 hodine ráno na stránke www.seminarnyden.sk.
            Postup:

• Sladký život

• Milí rodičia, učitelia a žiaci,
            vyjadrujeme  veľkú vďaku všetkým, ktorí sa akokoľvek zapojili do charitatívnej tržnice Sladký život, ktorá prebiehala v piatok 25.5.2018. Ďakujeme tým, ktorí prispeli koláčikom, tým, ktorí si koláčik kúpili, prispeli finančne a žiakom, ktorí tržnicu pripravovali a koláčiky predávali.
          • Výsledky OK v atletike žiačok ZŠ

• Dňa 18.5.2018 sa konalo okresné kolo v atletike žiakov na ZŠ Kupeckého v Pezinku.
          • Rozvrh pre 8. ročník počas TPK

• Žiaci 8. ročníka, ktorí sa nezúčastnia TPK, majú náhradný rozvrh.
          • Výsledky celoslovenského testovania deviatakov

• Výsledky tohtoročného testovania deviatakov  nás veľmi potešili

• Oznam - riaditeľské voľno

• Riaditeľka ZŠ Fándlyho 11 v Pezinku oznamuje všetkým rodičom a žiakom tunajšej školy, že
            dňa 15.06.2018 ( piatok )
            v y h l a s u j e riaditeľské voľno
            .
            Z tohto dôvodu nebude v prevádzke ŠKD a ani školská jedáleň.

Ing. Monika Hlúšková
          • Historicko - geografická exkurzia

• Dňa mája 2018 sa žiaci siedmeho, ôsmeho a deviateho ročníka zúčastnili tradičnej historicko -geografickej exkurzie, ktorá ich tento rok zaviedla do Maďarska, konkrétne do Ostrihomu a Višegrádu.
          • Exkurzia do VIDA centra v Brne

• V stredu 16.5.2018 sme so žiakmi 7.ročníka opäť absolvovali exkurziu do VIDA centra v Brne, kde sme mali pripravené naozaj praktické laboratórne práce.
          • Kurz Poznaj svoje hlavné mesto

• V dňoch 15. až 17. mája 2018 sa uskutočnil kurz “Poznaj svoje hlavné mesto“, ktorý je každoročnou doplnkovou aktivitou pre žiakov piateho ročníka. Tento rok sa ho zúčastnilo 88 žiakov a šesť učiteliek. Cieľom kurzu je sprostredkovanie informácií o Bratislave, ktoré deti zúročia pri prehliadke vytypovaných lokalít.
          • Výtvarno - literárna súťaž

• Veľvyslanectvo Slovinskej republiky v Bratislave a Lektorát slovinského jazyka a kultúry na Katedre slovanských filológii na Univerzite Komenského v spolupráci so Združením SLO/SLO a inými partnermi vyhlásilo výtvarno–literárnu súťaž s názvom „Včela je živočích slnka a vzduchu, jej bzukot je piesňou leta“.

• Čokoládová tretra

• Dňa 16. 05. 2018 sa žiaci 1. stupňa zúčastnili atletickej súťaže v behu. Krajské kolo súťaže „Čokoládová tretra“ sa konala v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí.
          • Zmena stravného od júna 2018

• Podklady a viac informácií o zmene výšky stravného nájdete TU.

• Školská psychologička: Natália Marková 0944 858 212 (po 14.00 hod) psycholog@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:00 do 15:00 hod.

• ŠKD Turnaj v zrýchlenej vybíjanej 3. ročníkov
    • MSR v gymnastickom štvorboji