• Predvianočná charitatívna tržnica

• 05.11.2018 06:51
      • Milí rodičia,
        podobne ako pred dvoma rokmi, aj tento rok sme sa rozhodli na našej škole zorganizovať charitatívny bazár kníh, spoločenských hier a hračiek, z ktorého získaný finančný obnos bude využitý pre žiakov našej školy na nákup školských pomôcok a ako príspevok na exkurzie, či kultúrne podujatia pre žiakov zo sociálne slabších rodín.
        Tržnica bude prebiehať v dňoch 21.-23.11. 2018 v hlavnom vestibule našej školy od rána 8 hodiny do popoludnia 15 hodiny.
        Budeme vďační, ak so svojimi deťmi nájdete doma knihy, spoločenské hry alebo zaujímavé hračky, ktoré už u Vás splnili svoj účel a  sú v stave, že by iných ešte vedeli potešiť a obohatiť.
        Tento rok by sme tržnicu radi primárne zamerali na knihy a spoločenské hry, ale priestor poskytneme aj hračkám. Výnimkou sú plyšové hračky ( hlavne z hygienických a zdravotných dôvodov), malé hračky  ( postavičky a mini hračky z kinder vajíčok) a podobne.
        Veľmi pekne Vás poprosíme, aby ste hračky pred odovzdaním do školy spolu s deťmi skontrolovali, aby boli čisté, nepoškodené a úplné.
        V každej triede bude pripravená krabica určená na zber hračiek v termíne od 12.11. do 15.11.2018.
        Veľmi pekne ďakujeme za každý Váš príspevok. Verím, že spolu pomôžeme hneď niekoľkokrát. Tým, ktorým bude výťažok určený a tiež deťom, ktoré sa vzdajú niečoho s vidinou toho, že pomôžu.

• Naspäť na zoznam článkov

• Školský ples