Vo štvrtok 21. mája sa 6 dievčat druhého stupňa našej školy, po siedmych rokoch, zúčastnilo krajského
kola v gymnastickom štvorboji. Dievčatá obsadili 2. miesto.
Našu školu reprezentovali
Klárka Tomášková 5.A
Terezka Strapáková 6.C
Emily Lima 6.D
Barbora Belanská 7.C
Elizabeth Březíková 8.B
Amélia Galánková 8.D
V súťaži jednotlivcov sa najlepšie umiestnila na 4. mieste Terezka Strapáková a na 6. Klárka Tomášková.
V piatok 29. mája naša škola bola organizátorom krajského kola v gymnastickom štvorboji dievčat 1.
stupňa. Zúčastnili sa ho 4 školy z Bratislavského kraja.
Našim dievčatám sa darilo a umiestnili sa na 1. mieste, čím si zabezpečili postup na Školské Majstrovstvá
SR.
Našu školu na krajskom kole reprezentovali:
Katka Libantová 2.B
Dianka Šebejová 2.B
Nataška Zoey Pásztó 3.A
Dianka Volnykh 3.B
Kiarka Fordinálová 3.D
Natálka Ondrejkovičová 3.A
V jednotlivcoch sa na 1. mieste umiestnila Nataška Zoey Pásztó, na 2. mieste Katka Libantová a na 3.
Kiarka Fordinálová.
Dievčatám gratulujeme a tešíme sa z ich úspechu