• Tematický piatok

• Milí žiaci!

Už tento piatok, 18.10. sa na našej škole koná ďalší tematický piatok s názvom Black and White. Každý bude mať možnosť prísť do školy oblečený v čierno-bielej farbe. Vopred ďakujeme za zapojenie sa a tešíme sa na vašu kreativitu.

Váš Školský parlament!

• Svetový deň duševného zdravia

• Milí žiaci, rodičia a zamestnanci školy,

10. októbra je Svetový deň duševného zdravia, ktorý každoročne organizuje na jeseň Liga za duševné zdravie od roku 1991. Aj my si chceme v tento deň na našej škole pripomenúť, že zdravie si treba chrániť a to nielen telesné, ale aj duševné. Jedno ovplyvňuje druhé a týka sa to každého z nás.

Pri tejto príležitosti si žiaci v rámci Školského parlamentu pripravili pre svojich spolužiakov a zamestnancov školy pekné nápady a aktivity:

• Pri vstupe do školy si vytiahni papierik, ktorým si môžeš spríjemniť svoj deň.
            • Vytvoríme spolu – Nástenku, kde môžeš počas prestávok napísať, čo Ťa vie potešiť.
            • Na nástenke Školského parlamentu nájdeš niekoľko tipov, ako si udržať a posilniť duševné zdravie.

Ďakujeme za podporu, Školský parlament.

• Tematický piatok

• Milí žiaci a učitelia!

Aj tento týždeň spoločne strávime jeden deň, ktorý sa bude niesť v určitej téme. V piatok 11.10.2024 vás Školský parlament pozýva spoločne stráviť Deň BEZ školských tašiek.

To znamená, že si žiaci budú môcť priniesť svoje učebnice v niečom, čím nahradia svoju školskú tašku. Veríme, že sa zúčastní čo najviac žiakov a spolu prežijeme pohodový deň.

Váš Školský parlament.

• Vážení rodičia

• krúžok Šikovné rúčky začína zajtrajším dňom.Bude vždy bývať od 14,00 hod. - do 15,30 hod v stredu.O 13,50 hod. odchádzame na exkurziu do Banského múzea v Pezinku, ktorá bude spojená s praktickými úlohami.Návrat bude asi o 15,15 hod. Prosím Vás, aby dieťatko malodáždnik alebo pršiplášť v prípade dažďa.

• K O M P A R O

•  ( informácia pre rodičov a žiakov 9. ročníka)

Dňa  7. 11. 2024 (vo štvrtok)  sa žiaci 9. ročníka v rámci projektu KOMPARO  zúčastnia testovania z matematiky a zo slovenského jazyka a literatúry .

Testovanie bude prebiehať v čase od 7.50 do 10.40.

Žiaci s upravenými podmienkami od 7.50  do 11.10.

Žiaci si budú môcť vyskúšať písanie testov a zistiť, aká je úroveň ich vedomostí.Po skončení testovania žiakom končí vyučovanie a  odchádzajú domov.

• Milí rodičia a deti

• Školský klub detí v spolupráci so Školským parlamentom a občianskym združením OZ Podaj ďalej Prešov aj tento rok organizuje na našej škole akciu

PONOŽKOVÝ  OKTÓBER.

Ide o kampaň, do ktorej sa zapájajú mnohé organizácie na Slovensku.

Hlavnou myšlienkou Ponožkového októbra je zabezpečiť ponožky pre tých, ktorí si ich nemôžu dovoliť zakúpiť, aby aj ich nohy boli v chladnom zimnom období v teple.

S touto kampaňou môže pomôcť každý jeden z nás. Stačí vhodiť

PONOŽKY  RÔZNYCH  FARIEB  a  VEĽKOSTÍ
            do pripravených krabíc na chodbách našej školy. Ponožky majú byť NOVÉ a NEPOUŽÍVANÉ. Na konci októbra ich spočítame a odovzdáme občianskemu združeniu OZ Vagus v Bratislave.

POĎME SPOLU DO TOHO!

• Fándlyho 11
            90201 Pezinok
            Pezinok
          • Riaditeľka školy:
            Ing. Monika Hlúšková
            033 / 641 22 53
          • Zástupcovia riaditeľky:
            PaedDr. Ingrid Laláková (pre I. stupeň)
            Mgr. Martina Šnircová (pre II. stupeň)
            Mgr. Monika Číková (nepedagogický úsek)
          • Školská psychologička - pre 1-4. ročník:

psycholog1@zsfandlyho.sk
            Denne v čase od 7:00 do 15:00 hod.
          • Školská psychologička
            pre 5-9. ročník: