• Prerušenie elektriny - DÔLEŽITÝ OZNAM

• Riaditeľstvo školy oznamuje rodičom a žiakom, že  z dôvodu prerušenia dodávky elektrickej energie dňa 03.05.2018 (štvrtok) bude vyučovanie prebiehať v obmedzenom režime.

Žiaci 1. a 2. stupňa sa budú učiť 4 vyučovacie hodiny do 11.40 hod.
            V prevádzke nebude ani školská jedáleň.
          • Poznaj hlavné mesto

• V dňoch 15. až 17. mája 2018 sa uskutoční kurz “Poznaj svoje hlavné mesto“, ktorý je každoročnou doplnkovou aktivitou pre žiakov piateho ročníka. Cieľom kurzu je sprostredkovanie informácií o Bratislave - hlavnom meste Slovenska.
        • Škola v prírode - Bojnice

• V dňoch 9.-13.4 2018 sa žiaci 2.A a 2.B zúčastnili školy v prírode v Bojniciach.
          • Bavme deti športom

• V marci sa žiaci 1. stupňa zúčastnili štyroch kôl atletickej súťaže „Bavme deti športom“
            v hale Elán v Bratislave.
          • Deň narcisov 2018

• 13.apríla 2018 sa uskutočnil 22. ročník finančnej zbierky organizovanej Ligou proti rakovine pod názvom Deň narcisov. Do akcie v uliciach Pezinka so po ôsmy raz zapojili i žiaci našej školy. Verili, že to bude pre nich deň plný pozitívnych emócií a zážitkov. Svojou účasťou na zbierke vyjadrili spolupatričnosť s pacientmi, ktorí so zákerným onkologickým ochorením bojujú. Väčšina žiakov a učiteľov si žltý narcis - tohto nežného posla jari a symbol nádeje, pripla na oblečenie, čím poskytli finančnú podporu a vyjadrili solidaritu s chorými.
          • Zážitkové vyučovanie vlastivedy

• V dňoch 21. a 22. marca 2018 sa žiaci 3. ročníkov zúčastnili ZÁŽITKOVÉHO VYUČOVANIA VLASTIVEDY v Bratislave.
        • Jarný zber papiera

• sa uskutoční v dňoch

9. - 12. apríla 2018.

• Krúžok Tvorivé dielne

• Počas školského roka vytvárame s prvákmi a druhákmi na krúžku Tvorivé dielne.
        • 1.B v Malokarptskej knižnici

• Dňa 14.3. 2018 žiakov z 1.B v Malokarpatskej  knižnici privítala  pani Denisa Kovácsová. Podujatie sa nieslo v duchu informatickej výchovy, keďže väčšina žiakov tu boli po prvýkrát.
          • Okresné kolo v PYTAGORIÁDE

• V dňoch 13. 3. a 14. 3. sa na našej škole uskutočnilo okresné kolo Pytagoriády. Súťaže sa zúčastnilo 167 žiakov, 75 z nich sa stalo úspešnými riešiteľmi.
        • Úspechy v biologickej olympiáde

• Dňa 8.2. 2018 sa na ZŠ Bielenisko v Pezinku uskutočnilo obvodné kolo biologickej
            olympiády kategória „C“, žiaci 8. a 9.ročníka, na ktorom sa zúčastnili aj žiačky našej
            školy.