• Turisticko - poznávací kurz

• V dňoch 4.až 8. júna 2018 sa uskutoční 17. ročník Turisticko - poznávacieho kurzu,  ktorého sa zúčastnia žiaci ôsmeho ročníka. Kurz je  koncipovaný ako doplnková aktivita klasických vzdelávacích osnov a jeho činnosť je organizovaná v rovinách poznávacej a turistickej.
          • Intenzívny anglický kurz

• V dňoch 30.4. - 4.5.2018 prebehol "Intenzívny anglický kurz". Zapojených bolo 34 žiakov v rámci 5. a 6. ročníka. Vyučovali dvaja britskí lektori formou hier a komunikácie.
          • Krajské kolo gymnastického štvorboja

• V stredu 18. apríla sa 16 dievčat našej školy zúčastnilo krajského kola v gymnastickom štvorboji. Reprezentovali školu v troch kategóriách a vo všetkých troch sa im podarilo obsadiť 1. miesta v súťaži družstiev, a tým si zabezpečiť postup na M SR, ktoré sa konajú 16. mája v Poprade.

• Úspechy v biologickej olympiáde

• Dňa 25.4. 2018 sa na ZŠ Bielenisko v Pezinku uskutočnilo obvodné kolo biologickej olympiády kategória „D“, pre žiakov 6. a 7.ročníka.

• Prerušenie elektriny - DÔLEŽITÝ OZNAM

• Riaditeľstvo školy oznamuje rodičom a žiakom, že  z dôvodu prerušenia dodávky elektrickej energie dňa 03.05.2018 (štvrtok) bude vyučovanie prebiehať v obmedzenom režime.

Žiaci 1. a 2. stupňa sa budú učiť 4 vyučovacie hodiny do 11.40 hod.
            V prevádzke nebude ani školská jedáleň.
          • Poznaj hlavné mesto

• V dňoch 15. až 17. mája 2018 sa uskutoční kurz “Poznaj svoje hlavné mesto“, ktorý je každoročnou doplnkovou aktivitou pre žiakov piateho ročníka. Cieľom kurzu je sprostredkovanie informácií o Bratislave - hlavnom meste Slovenska.
        • Škola v prírode - Bojnice

• V dňoch 9.-13.4 2018 sa žiaci 2.A a 2.B zúčastnili školy v prírode v Bojniciach.
          • Bavme deti športom

• V marci sa žiaci 1. stupňa zúčastnili štyroch kôl atletickej súťaže „Bavme deti športom“
            v hale Elán v Bratislave.
          • Deň narcisov 2018

• 13.apríla 2018 sa uskutočnil 22. ročník finančnej zbierky organizovanej Ligou proti rakovine pod názvom Deň narcisov. Do akcie v uliciach Pezinka so po ôsmy raz zapojili i žiaci našej školy. Verili, že to bude pre nich deň plný pozitívnych emócií a zážitkov. Svojou účasťou na zbierke vyjadrili spolupatričnosť s pacientmi, ktorí so zákerným onkologickým ochorením bojujú. Väčšina žiakov a učiteľov si žltý narcis - tohto nežného posla jari a symbol nádeje, pripla na oblečenie, čím poskytli finančnú podporu a vyjadrili solidaritu s chorými.

• Exkurzia Trnava 4.D
    • Exkurzia Hlohovec 4.D