• Jesenný zber papiera

• Základná škola Fándlyho 11 v Pezinku vyhlasuje jesenný zber papiera.

Riaditeľka ZŠ Fándlyho 11 v Pezinku oznamuje rodičom žiakov, že sa uskutoční zber papiera v dňoch:
            od 16.10.2017 do 19.10.2017
          • Dobrý beh

• Naša škola vyhrala celoslovenskú súťaž Dobrý beh.
            V pondelok 25.9.2017 príde na našu školu Matej Tóth, aby osobne spolu so zástupcami Športovej akadémie Mateja Tótha a spoločnosťou O2 odovzdal plakety výhercu celoslovenskej súťaže Dobrý beh.
            Tešíme sa z tohto úspechu a ďakujeme všetkým, ktorí sa súťaže zúčastnili.

• 2017/2018

• V dňoch 24. až 26. októbra 2017 sa uskutoční Historicko - poznávací kurz, ktorý organizujeme pre žiakov deviateho ročníka. Cena kurzu je 100 € a podrobnosti o programe sa môžete dozvedieť TU
          • Na úvod

• Vážení rodičia,

naša škola sa opätovne zapojila do medzinárodného protidrogového preventívneho programu UNPLUGGED, ktorý bude prebiehať u žiakov 7. ročníka.
          • Nový začiatok

• Dňa 4.9.2017 sa otvorili brány našej školy a privítali našich žiakov v čiastočne zrekonštruovaných priestoroch.
          • Aquapark Senec

• Dňa 29.6.2017 navštívili členovia parlamentu aquapark ako odmenu za celoročnú usilovnú prácu v Školskom parlamente.
          • Ázijský deň

• Dňa 14.6. 2017 bol na našej škole celý deň venovaný kontinentu Ázia.
          • Rozlúčka 4.ročník

• V krásny slnečný deň  29.6. 2017 sa konala rozlúčka 4. ročníkov spojená s programom žiakov. Naši štvrtáci ukázali svoj talent a zahrali na hudobných nástrojoch, zatancovali, recitovali a zaspievali. Žiaci sa poďakovali pani učiteľkám za všetko čo ich naučili, za ich trpezlivosť a starostlivosť. Potom ich pani učiteľky odprevadili na 2. stupeň.
            Želáme všetkým, aby sa im darilo na 2.stupni.
          • Rozlúčka deviatakov 2017

• Už je to tradícia, že v deň rozdávania vysvedčení sa so základnou školou, učiteľmi i žiakmi lúčia naši deviataci. Inak tomu nebolo ani tento rok.
          • Pezinská športová olympiáda

• Pätnásty ročník PO, ktorý sa konal 22. 6. 2017 na ZŠ Fándlyho je medziškolskou športovou aktivitou, v ktorej si svoje športové schopnosti testujú žiaci mladšieho športového veku.
          • Hokejbalový turnaj žiakov základných škôl

• Mesto Pezinok v spolupráci s Malokarpatskou hokejbalovou ligou usporiadali v piatok, 23. 6. už 6. ročník Majstrovstiev základných škôl v hokejbale. Turnaja sa zúčastnilo 7 tímov, okrem pezinských škôl J. Kupeckého, Fándlyho, Na bielenisku a Orešia, aj výber Budmeríc, Šenkvíc a Réce. Obhajcom boli hráči z Réce.
          • Seminárny deň

• Dňa 21.6.2017 sme na 2.stupni našej školy organizovali 2. ročník Seminárneho dňa. Žiaci mali namiesto klasických vyučovacích hodín možnosť zúčastniť sa seminárov, workshopov, besied či prednášok. Každý žiak si mohol vybrať z 22 tém tri prednášky, ktorých sa zúčastnil. Na škole vládla príjemná atmosféra, žiaci, učitelia aj prednášajúci si deň užili.

• Exkurzia Trnava 4.D
    • Exkurzia Hlohovec 4.D