• Vianočná akadémia

• Dňa 19.12.2017 sme pripravili vianočnú akadémiu pre rodičov primárneho vzdelávania. Vianočnej akadémie sa zúčastnilo asi 350 žiakov  1. stupňa. Žiaci predviedli rodičom aj spolužiakom rôzne tance, zaspievali piesne, zarecitovali básne a zahrali divadielko.
          • Midicoolvolejbal - 2.kolo

• Dňa 21.12.2017 sa uskutočnilo 2. kolo vo volejbale na ZŠ Jána Kupeckého v Pezinku.
          • Chemický krúžok

• Žiaci z chemického krúžku poslali fotografie našich pokusov z krúžku youtuberovi Gogovi, ktorý vyhlásil súťaž Chémia je zábava, v ktorej sa náš krúžok umiestnil na 2. mieste.
          • Školská basketbalová liga - 3.turnaj

• Tretí turnaj VISTA real Cupu 2017/2018 - Školskej basketbalovej ligy sa uskutočnil v stredu 13.12.2017 v športovej hale SOŠ Komenského 27 v Pezinku s nasledovnými výsledkami :

• Zažínanie stromčeka

• Dňa 4.12. naši prváci svojimi básničkami a pesničkami  vo vestibule školy rozsvietili stromček. Odteraz nám vo vestibule krásne svieti.
          • Beseda s astronómom

• 12. decembra 2017 sa žiaci V.B triedy zúčastnili besedy s významným slovenským astronómom Dušanom Kalmančokom a spisovateľom Máriusom Kopcsayom.
          • Oznam ŠKD

• Vážení rodičia,

dňa 20.12.2017 bude prevádzka v ŠKD skrátená do 15:30.

Riaditeľstvo školy
          • Okresné kolo v basketbale žiačok

• Okresné kolo Pezinok v basketbale žiačok základných škôl sa konalo dňa 8.12.2017. Počet zúčastnených škôl: 4.
          • Okresné kolo v basketbale žiakov

• Dňa 5.12.2017 sa v hale na Komenského uskutočnilo Okresné kolo v basketbale žiakov.

• Gesto pre mesto

• Vážení rodičia!
            Touto cestou Vás prosíme s pomocou pri hlasovaní za projekt.
            Hlasovať sa môže do 31.12.2017 (z 1 mobilu len raz) TU

Gesto pre mesto/ Raiffeisen banka
            Pezinok – Gesto pre mesto (vylosovali 4 projekty,
            bojuje sa o 1000 eur na nákup aparatúry na vystúpenia)
          • Druhá exkurzia na klinike pre liečbu závislostí

• Dňa 29.novembra 2017 sa výber žiakov deviateho ročníka zúčastnil v rámci prevenčného programu školy exkurzie na klinike pre liečbu závislostí v Bratislave na Hraničnej 2.
        • Zber papiera

• Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do zberu papiera, ktorý sa uskutočnil v dňoch 16.10 - 19.10.2017 na našej škole. Spoločne sme vyzbierali 19,02 ton. Peniaze zo zberu budú použité na nákup učebných pomôcok a na zveľadenie areálu školy.
        • Beseda s klimatológom

• Dňa 17. októbra 2017 sa ôsmaci z našej školy stretli na besede s klimatológom, spisovateľom a literárnym vedcom Pavlom Matejovičom, aby sa dozvedeli viac o počasí a klimatických zmenách či ako sa vyznať v predpovedi počasia.  Besedu moderoval  spisovateľ a novinár Márius Kopcsay, ktorý prednášku spestril  čítaním zo svojej tvorby na danú tému.
        • Exkurzia na klinike pre liečbu závislostí

• Dňa 19.októbra 2017 sa výber žiakov 8.A a 8.B triedy v rámci prevenčného programu zúčastnil exkurzie na klinike pre liečbu závislostí v Bratislave na Hraničnej 2.
        • 12. ročník

• V dňoch 24.až 26. októbra 2017 sa uskutočnil XII. ročník Historicko - poznávacieho kurzu pre žiakov IX. ročníka. Zúčastnilo sa ho spolu 50 žiakov a traja pedagogickí pracovníci. Kurz je koncipovaný ako doplnková aktivita k vzdelávaciemu plánu dejepisu a geografie IX. ročníka a je súčasťou osnov.

• 1. kolo Pezinskej školskej ligy

• Dňa 19.10.2017 sa uskutočnilo 1.kolo Pezinskej školskej ligy v orientačnom behu v Šenkviciach, v areáli Motokrosu.
          • Biologická exkurzia - Topoľčianky

• V piatok 20.10. sa 53 žiakov 6. ročníka zúčastnilo biologickej exkurzie v Topoľčiankach. Našim cieľom bolo navštíviť a bližšie spoznať rôzne plemená koní v našom Národnom žrebčíne a dozvedieť sa viac o zubroch európskych žijúcich vo zvernici pri Topoľčiankach.

• Exkurzia Trnava 4.D
    • Exkurzia Hlohovec 4.D