• Dotazník

• Milí rodičia,
            v spolupráci s Mestom Pezinok vás poprosíme o vyplnenie dotazníka „Bezpečný pohyb detí do/zo školy“ . Údaje z dotazníka pomôžu Mestu Pezinok zmapovať najnebezpečnejšie úseky na ceste žiakov do školy a následne ich  v čo najväčšej možnej miere eliminovať.
            Prosíme o čo najväčšie zapojenie do tejto aktivity, pretože výsledky dotazníka môžu pozitívne ovplyvniť bezpečnosť dochádzania vašich detí do školy a následne urobiť opatrenia a zakomponovať ich do pripravovaného rozpočtu mesta.

Link na dotazník: https://www.pezinok.sk/?yggid=629&id=9023
          • ŠKD - trampolínový maratón

• Naši prváci ukázali svoju zručnosť, rýchlosť a šikovnosť na celoklubovej akcii s názvom "Trampolínový maratón". Skákali na trampolínach a zdolávali prekážkové dráhy.
            Foto TU
          • Oznam

• Vo štvrtok 31.1.2019 budú triedni učitelia vyhodnocovať výchovno - vzdelávacie výsledky za 1. polrok, z tohto dôvodu bude skrátené vyučovanie:

1.stupeň - 4 vyučovacie hodiny
            2. stupeň - 5 vyučovacích hodín

Ing. Monika Hlúšková

• Deň svätej Lucie

• 13.decembra v deň sv.Lucie sa škola "hemžila malými Luckami." Pani učiteľky 1.stupňa pre deti pripravili večerný program - Deň svätej Lucie. Deti prišli v bielom oblečení s rozsvietenými lampášikmi. Dozvedeli sa, akými zvykmi, tradíciami a obyčajmi bol opradený tento magický dátum v minulosti. Podvečer spríjemnilo i hudobné vystúpenie "dvoch vianočných škriatkov", pri ktorých pesničkách si deti zatancovali. Po skončení si pochutnali na koláčiku a nápoji sv.Lucie.

Podľa legendy sa sv.Lucia narodila v meste Syrakúzy v roku 284. Bola kresťankou ale nútili ju, aby si za manžela vzala pohana, ktorému sa páčili jej krásne oči. Lucia si ich vylúpila a poslala mu ich. Je patrónkou slepých.

Foto TU.
          • Pytagoriáda - školské kolo

• Školské kolo Pytagoriády sa konalo v dňoch 12. - 13.12.2018.
            Výsledky si môžete pozrieť TU: PYT2018.xls

• Školský ples