• Oznam - riaditeľské voľno

• Riaditeľka ZŠ Fándlyho 11 v Pezinku oznamuje všetkým rodičom a žiakom tunajšej školy, že
            dňa 15.06.2018 ( piatok )
            v y h l a s u j e riaditeľské voľno
            .
            Z tohto dôvodu nebude v prevádzke ŠKD a ani školská jedáleň.

Ing. Monika Hlúšková
          • Historicko - geografická exkurzia

• Dňa mája 2018 sa žiaci siedmeho, ôsmeho a deviateho ročníka zúčastnili tradičnej historicko -geografickej exkurzie, ktorá ich tento rok zaviedla do Maďarska, konkrétne do Ostrihomu a Višegrádu.
          • Exkurzia do VIDA centra v Brne

• V stredu 16.5.2018 sme so žiakmi 7.ročníka opäť absolvovali exkurziu do VIDA centra v Brne, kde sme mali pripravené naozaj praktické laboratórne práce.
          • Kurz Poznaj svoje hlavné mesto

• V dňoch 15. až 17. mája 2018 sa uskutočnil kurz “Poznaj svoje hlavné mesto“, ktorý je každoročnou doplnkovou aktivitou pre žiakov piateho ročníka. Tento rok sa ho zúčastnilo 88 žiakov a šesť učiteliek. Cieľom kurzu je sprostredkovanie informácií o Bratislave, ktoré deti zúročia pri prehliadke vytypovaných lokalít.
          • Výtvarno - literárna súťaž

• Veľvyslanectvo Slovinskej republiky v Bratislave a Lektorát slovinského jazyka a kultúry na Katedre slovanských filológii na Univerzite Komenského v spolupráci so Združením SLO/SLO a inými partnermi vyhlásilo výtvarno–literárnu súťaž s názvom „Včela je živočích slnka a vzduchu, jej bzukot je piesňou leta“.

• Čokoládová tretra

• Dňa 16. 05. 2018 sa žiaci 1. stupňa zúčastnili atletickej súťaže v behu. Krajské kolo súťaže „Čokoládová tretra“ sa konala v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí.
          • Zmena stravného od júna 2018

• Podklady a viac informácií o zmene výšky stravného nájdete TU.
          • Oznam pre žiakov 9. ročníka

• Riaditeľstvo ZŠ Fándlyho 11 v Pezinku oznamuje, že
            v dňoch 14.5.2018 a 17.5.2018
            (kedy prebiehajú prijímacie konania na stredné školy)
            majú už prijatí žiaci vyučovacie voľno.
          • Turisticko - poznávací kurz

• V dňoch 4.až 8. júna 2018 sa uskutoční 17. ročník Turisticko - poznávacieho kurzu,  ktorého sa zúčastnia žiaci ôsmeho ročníka. Kurz je  koncipovaný ako doplnková aktivita klasických vzdelávacích osnov a jeho činnosť je organizovaná v rovinách poznávacej a turistickej.
          • Intenzívny anglický kurz

• V dňoch 30.4. - 4.5.2018 prebehol "Intenzívny anglický kurz". Zapojených bolo 34 žiakov v rámci 5. a 6. ročníka. Vyučovali dvaja britskí lektori formou hier a komunikácie.
          • Krajské kolo gymnastického štvorboja

• V stredu 18. apríla sa 16 dievčat našej školy zúčastnilo krajského kola v gymnastickom štvorboji. Reprezentovali školu v troch kategóriách a vo všetkých troch sa im podarilo obsadiť 1. miesta v súťaži družstiev, a tým si zabezpečiť postup na M SR, ktoré sa konajú 16. mája v Poprade.

• Exkurzia Trnava 4.D
      • Exkurzia Hlohovec 4.D