• Pezinská športová olympiáda

• Pätnásty ročník PO, ktorý sa konal 22. 6. 2017 na ZŠ Fándlyho je medziškolskou športovou aktivitou, v ktorej si svoje športové schopnosti testujú žiaci mladšieho športového veku.
          • Hokejbalový turnaj žiakov základných škôl

• Mesto Pezinok v spolupráci s Malokarpatskou hokejbalovou ligou usporiadali v piatok, 23. 6. už 6. ročník Majstrovstiev základných škôl v hokejbale. Turnaja sa zúčastnilo 7 tímov, okrem pezinských škôl J. Kupeckého, Fándlyho, Na bielenisku a Orešia, aj výber Budmeríc, Šenkvíc a Réce. Obhajcom boli hráči z Réce.
          • Seminárny deň

• Dňa 21.6.2017 sme na 2.stupni našej školy organizovali 2. ročník Seminárneho dňa. Žiaci mali namiesto klasických vyučovacích hodín možnosť zúčastniť sa seminárov, workshopov, besied či prednášok. Každý žiak si mohol vybrať z 22 tém tri prednášky, ktorých sa zúčastnil. Na škole vládla príjemná atmosféra, žiaci, učitelia aj prednášajúci si deň užili.

• Plavecký výcvik 1.ročník

• V dňoch 19. - 21. júna sa žiaci prvého ročníka zúčastnili plaveckého výcviku na plavárni v Pezinku. Skúsení inštruktori naučili žiakov správnej technike plávania. Kurz žiakov bol ukončený pretekom v plávaní a diplomom.
          • O pohár riaditeľky školy - 1.stupeň

• Dňa 7.06.2017 sa na škole konala súťaž o Pohár riaditeľa školy.

Súťaže sa zúčastnili žiaci 1. stupňa. Každú triedu reprezentovali 2 chlapci a 2 dievčatá. Spolu medzi sebou súperilo 16 družstiev so 64 žiakmi.
          • Prváci v múzeu a prezidentstkom paláci

• Dňa 15.6.2017 prváci navštívili Múzeum dopravy a zúčastnili sa DOD v Prezidentskom paláci.
          • Malí šampióni v udržateľnosti

• V týždni 12.06. – 15.06. sa žiaci prvého stupňa zúčastnili projektu „Malí šampióni v udržateľnosti“
          • PVK 2016/2017

• Plavecký výcvik sa uskutočnil so žiakmi 6.ročníka v termálnom kúpalisku Vincov les pri Sládkovičove, v dňoch 5.6., 6.6., 7.6., 8.6., 9.6. 2017.
            Výcvik prebiehal podľa plánu 4hodiny denne. Žiaci boli rozdelení do piatich družstiev podľa plaveckej spôsobilosti. Výcvik viedli učitelia TŠV p. Gába V., p. Pivarček M., p. Sulanová S., p. Mészárosová A. a p. Ambrusová M.
          • TPK 2016/17

• V dňoch 5.- 9. júna 2017 sa uskutočnil XVI. ročník Turisticko - poznávacieho kurzu pre 8. ročník, ktorého sa zúčastnilo 48 žiakov a 4 pedagogickí vedúci.
          • Kurz Poznaj svoje hlavné mesto

• V dňoch 23. až 25. mája 2017 sa uskutočnil kurz “Poznaj svoje hlavné mesto“, ktorý je každoročnou doplnkovou aktivitou pre žiakov piateho ročníka. Tento rok sa ho zúčastnilo 74 žiakov a piati pedagógovia. Cieľom kurzu je sprostredkovanie informácií o Bratislave, ktoré deti zúročia pri prehliadke vytypovaných lokalít.
          • Pezinská školská liga v OB - konečné poradie jednotlivcov

• Konečné poradie žiakov v orietnačnom behu v rámci Pezinskej školskej ligy.
          • Geografická exkurzia

• Dňa 8.6.2017 sa naši deviataci spolu so sprievodcom zúčastnili geografickej exkurzie Považský Inovec - hrad Tematín - obec Lúka. Na turistickej trase ich sprevádzali nádherné výhľady a dozvedeli sa viac o samotnom pohorí, miestnej vegetácii ako aj o zrúcanine hradu Tematín.

• Exkurzia Trnava 4.D
    • Exkurzia Hlohovec 4.D