• Medovníky pre ľudí bez domova

• 20.12.2016 sme sa stretli v školskej jedálni, kde si žiaci priniesli medovníky a spoločne sme ich zdobili pre ľudí, ktorí v živote nemajú toľko šťastia ako my.Predvianočnú atmosféru dotvárali koledy, strávili sme nádherné popoludnie a odchádzali sme s dobrým pocitom, že sme čaro Vianoc pomohli šíriť medzi ľuďmi.
          • Vianočné trhy na škole

• Tak ako každý rok, i tento pred vianočnými sviatkami deti už netrpezlivo čakali, kedy pripravíme Vianočné trhy, na ktorých sa predávajú výrobky, ktoré si vyrobili deti so svojimi pani učiteľkami alebo rodičmi. Štvrtáci s radosťou predávali výrobky počas jedného týždňa (12. -16. 12. ) cez prestávky a cez hodiny sa striedali v strážení výrobkov.
          • INTENZÍVNY ANGLICKÝ TÝŽDEŇ

• Vážení rodičia,

dovoľujeme si Vás informovať, že v termíne 23.1.- 27.1. 2017 organizujeme, pre žiakov 6.,7. a 8.ročníka, tzv. Intenzívny anglický týždeň.
          • Zo školských lavíc do haly Elán

• Dňa 9.12.2016 sa konalo atletické podujatie v hale Elán.
          • OK v basketbale žiačok

• Dňa 8.12.2016 sa uskutočnilo OK v bassketbale žiačok základných škôl.

• Riaditeľstvo školy oznamuje , že dňa
            22.12.2016 (štvrtok)
            budú prebiehať na škole vianočné besiedky.

V uvedený deň bude skrátené vyučovanie nasledovne:
            1. stupeň 4 vyučovacie hodiny
            2. stupeň 5 vyučovacích hodín

Ing. Monika Hlúšková
          • Výlet 6. A do Bratislavy na výstavu Cosmos Discovery

• Dlho plánovaný spoločný výlet sme nakoniec spolu zažili v sobotu 10. decembra, keď sme sa vlakom vybrali do Bratislavy a pozreli sme si aktuálnu výstavu v Inchebe Cosmos Discovery.
          • Vianočné vystúpenie 6. A v Trnave

• Zažili sme super popoludnie :) Hoci sme tam išli "pracovne", zábavy bolo neúrekom. V piatok, 2. decembra 2016 sme sa po vyučovaní zišli vo vestibule školy a kráčali na vlak. Neprekážalo nám ani to, že vlak bol plný, pretože sme boli plní očakávania.
          • Bazár hračiek

• Pomoc druhým sa stala hlavným motívom dní  5.12.2016 a 6.12.2016. V hlavnom vestibule prebiehala burza hračiek, ktorých sa žiaci našej skoly vzdali v prospech iných.
          • Mikuláš na škole

• Deň  6.12. je deň na ktorý sa malí i veľkí veľmi tešia. Sviatok oslavuje svätý Mikuláš, ktorý rád obdarúva deti.
          • Jablčník

• Žiaci prvého ročníka za pomoci svojich mamičiek pripravili Mamičkin jablčník, ktorý ponúkali žiakom a zamestnancom školy. Koláčiky podávali na vopred pripravených papierových táckach.
            Ďakujeme mamičkám a prvákom za pekné podujatia.

• INTENZÍVNY ANGLICKÝ TÝŽDEŇ

• Vážení rodičia,