• Africký deň

• 25.11.2016 sme na celej škole žili Afrikou, pretože sa tento svetadiel stal hlavným motívom 1.geografického dňa na našej škole.
          • Noc v škole

• Už sa stáva tradíciou, že v novembri časť žiakov 2. stupňa prespí jednu noc v škole. Táto aktivita patrí medzi najobľúbenejšie medzi žiakmi. Z toho dôvodu, že obyčajne počas v noci v škole krásne a zábavne (NE)spíme. Tak tomu bolo aj teraz.
          • Biblioteka

• Vo štvrtok 10.11.2016 sme sa z čitateľského klubu vybrali preskúmať knižný veľtrh s názvom Biblioteka. Pre nadšených knihomoľov to boli malé Vianoce. Zopár kníh sme si nastálo adoptovali, iné sme si len zvedavo obzerali. V každom prípade sa už teraz tešíme na naše spoločné piatkové diskusie o nových prírastkoch v knižniciach.
          • Olympijský víťaz Matej Tóth na našej škole

• Dňa 10.11.2016 zavítal na našu školu olympijský víťaz Matej Tóth. Porozprával žiakom  o svojej životnej ceste, tréningoch a vytvrvalosti až po úspechy na olympiáde. Jeho návšteva sa stretla s úspechom u žiakov i učiteľov.
          • Pyžamový deň

• Štvrtok pred jesennými prázdninami sme sa rozhodli spestriť pomocou netradičného oblečenia. Vyučovanie sme mohli absolvovať v pyžame.
          • VIDA centrum BRN

• V dňoch 6. a 12.10. sa žiaci 8.ročníka zúčastnili exkurzie vo vedeckom parku VIDA centrum v Brne. O exkurziu bol prejavený veľký záujem, preto sme ju realizovali v dvoch termínoch.
          • Večerné divadelné predstavenia v Bratislave

• Jednou z aktivít a snáh Školského parlamentu je vypestovať v žiakoch vzťah k divadelnému umeniu. Preto sme sa rozhodli čo najčastejšie navštevovať predstavenia v bratislavských divadlách.
          • Topoľčianky – prehliadka žrebčína a zubrej zvernice.

• V stredu 26.10.2016 sme pre šiestakov zorganizovali prehliadku žrebčína a zubrej zvernice v Topoľčiankach.
            Tento krásny, slnečný a pomerne teplý deň sme strávili prehliadkou niekoľkých plemien koníkov v Národnom žrebčíne, ktorý je centrum pre chov a šľachtenie koní na Slovensku. Následne sme sa poprechádzali v parku a obzreli si nádvorie zámku v Topoľčiankach.

• Exkurzia Trnava 4.D
      • Exkurzia Hlohovec 4.D