Navigácia

Okresné kolo v atletike

Dňa 17.5.2017 sa konalo OK v atletike na ZŠ Kupeckého v Pezinku.

Dievčatá

beh na 60m:        Tománková Silvia 1.miesto

                           Tománková Lenka

                           Kotlebová Sandra

 

beh na 300m:      Tománková Silvia 1.miesto

                           Tománková Lenka

                           Kotlebová Sandra

 

beh na 800m:      Kováčová Zuzana 1.miesto

                           Németová Dominika

                           Uhlárová Veronika

 

skok do diaľky:     Sandtnerová Sabina

                             Kováčová Zuzana

                            Uhlárová Veronika

 

skok do výšky:     Sandtnerová Sabina 1.miesto

                            Németová Dominika 2.miesto

 

hod kriketovou loptičkou:    Hubinská Mária 1.miesto

                                            Geletová Martina

                                            Hanúsková Nicol

 

vrh guľou:                           Hanúsková Nicol 1.miesto

                                           Hubinská Mária 3.miesto

                                           Geletová Martina

 

štafeta 4 x 60m:            Tománková S., Kováčová Z., Sandtnerová S., Németová D. 1.miesto

 

Družstvá:                     1.miesto     ZŠ Fándlyho Pezinok 696 bodov

 

 

Družstvo dievčat sa umiesnilo na 1.mieste a postúpilo do krajského kola. Fotografie TU.


 

Chlapci

beh na 60m:                       Magát Tobiáš 3.miesto

                                          Kozák Šimon

                                          Pilácik Mário

 

beh na 300m:                     Kozák Šimon

                                         Vacho Patrik

                                         Tyko Jakub

 

beh na 1000m:                  Lukáčik Martin

                                        Tyko Jakub

 

skok do diaľky:                 Ratkovský Vladimír 2.miesto

                                        Magát Tobiáš

                                        Kormanovič Juraj

 

skok do výšky:                 Vacho Patrik

                                       Lukáčik Martin

                                       Kormanovič Juraj

 

hod kriketovou loptičkou:       Ratkovský Vladimír

                                               Bacigál Denis

                                               Puchý Ľudovít

 

vrh guľou:                      Bacigál Denis

                                      Puchý Ľudovít

 

štafeta 4 x 60m:              Pilácik M., Magát T., Kozák Š., Vacho P., 3.miesto

 

Družstvo chlapcov sa umiestnilo na 3. mieste.

Novinky

Kontakt

  • Základná škola Fándlyho 11, 902 01 Pezinok
    Fándlyho 11
    90201 Pezinok
  • 033 / 641 22 53
    033 / 641 34 17 - školská jedáleň

Fotogaléria