Navigácia

Podporme našu školu a vyhrajme športovú akadémiu Mateja Tótha powered by O2

Začnite behať a vyhrajte pre našu školu Športovú akadémiu Mateja Tótha powered by O2

Naša škola sa zapája do súťaže o grant Športovej akadémie Mateja Tótha. Súťaže sa zúčastní 79 základných škôl v rámci celého Slovenska. V období od 1.4.2017 sa budú účastníci súťaže registrovať a behať pre vybraný okres. Každý okres bude reprezentovať konkrétnu základnú školu zapojenú do tejto súťaže. Vyhrajú 3 základné školy v každom kraji s najvyšším počtom bodov počas trvania súťaže.

V škole, ktorá Športovú akadémiu Mateja Tótha powered by O2 získa, zabezpečí Matej Tóth a jeho tím profesionálny športový program v podobe jedinečného športového krúžku. Ten bude v škole k dispozícii bezplatne pre 20 detí v trvaní 1 školského roka, a to 2-krát do týždňa, pričom jedna tréningová hodina trvá 60 minút. Atraktívnou pre deti je tiež osobná účasť Mateja Tótha na vybranej hodine.

Škola tiež získa špeciálne navrhnutú kolekciu pomôcok a Certifikát Športová akadémia Mateja Tótha a spojí tak svoje meno s celoslovenskou podporou mládežníckeho športu. Okrem toho tím Športovej akadémie Mateja Tótha powered by O2 zabezpečí pre školu prestížnych trénerov vyškolených priamo tímom Mateja Tótha alebo odborné vyškolenie zamestnancov, ktorí sa môžu stať trénermi akadémie.

Viac informácií na: https://dobrybeh.o2.sk/

Novinky

Kontakt

  • Základná škola Fándlyho 11, 902 01 Pezinok
    Fándlyho 11
    90201 Pezinok
  • 033 / 641 22 53
    033 / 641 34 17 - školská jedáleň

Fotogaléria