Navigácia

INTENZÍVNY ANGLICKÝ TÝŽDEŇ

V dňoch 23.1.- 27.1. 2017 sa uskutočnil na ZŠ Fándlyho 11 v Pezinku, pre žiakov 5.,7.,8. a 9.  ročníka, tzv. Intenzívny anglický týždeň.

Intenzívny jazykový kurz realizovala jazyková škola, ktorú sme po dobrých skúsenostiach z minulých rokov, oslovili aj tento rok. Na uplynulých 5 pracovných dní do našej školy prišla veľmi skúsená pani lektorka pochádzajúca z Veľkej Británie a jej mladší kolega zo Spojených štátov amerických.   

        Počas tohto týždňa žiaci, rozdelení podľa veku, do skupín (v skupine bolo cca 16 detí) absolvovali 30/15 hodín výučby iba v anglickom jazyku.

       Cieľom kurzu bolo motivovať deti učiť sa angličtinu aj vo vyšších ročníkoch. Veríme, že si deti prostredníctvom konverzačných aktivít, ktoré s nimi realizovali erudovaní lektori intenzívne celý týždeň, zábavnou formou upevnili svoje jazykové zručnosti, nadobudli sebavedomie komunikovať v angličtine a rozšírili si slovnú zásobu.  

       Reakcie detí i lektorov na konci „anglického týždňa“  boli veľmi pozitívne, priam emotívne. Deti si lektorov obľúbili. Tiež ich povzbudila istota vo vyjadrovaní sa v angličtine, ktorú nadobudli po 5 predpoludniach strávených počúvaním a používaním angličtiny.

       Veríme, že sa nám aj v budúcom roku podarí s rovnakým úspechom priniesť do našej školy „kúsok anglicky hovoriaceho sveta“ !

Fotografie si môžete pozrieť TU.

Novinky

Kontakt

  • Základná škola Fándlyho 11, 902 01 Pezinok
    Fándlyho 11
    90201 Pezinok
  • 033 / 641 22 53
    033 / 641 34 17 - školská jedáleň

Fotogaléria