Navigácia

Športové hry v hale Elán

So žiakmi primárneho vzdelávania sa už druhý školský rok úspešne zapájame do detskej atletickej súťaže v hale Elán v Bratislave.

 

Školské športové hry „Bavme deti športom“ sa konali dňa 16.3.2016

Žiaci zúčastnených škôl súťažili na prekážkovej dráhe Formula (šprint, slalom, beh cez prekážky), v hode loptičkou na cieľ, v skoku do diaľky z miesta štafetovou formou, v skoku do strán, v štafetovom behu - kombinácia šprintu s prekážkami, v hádzaní plnej lopty z kolien ponad hlavu, v behu cez frekvenčný rebrík, v skákaní cez olympijské kruhy, v hode detským oštepom do kruhu ako aj v záverečnom štafetovom behu mix 4x100 metrov (4 chlapci + 4 dievčatá).
Naša škola postavila dve družstvá.

Družstvo A  v obsadení: Patrícia Tománková, Adela Balcová, Hana Peigerová, Zsóka Hašková, Jozef Tománek, Martin Uhlár, Matej Jozef Klobučník a Filip Košťál získalo 1. miesto

Družstvo B zostavené zo žiakov: Viktória Šebíková, Emma Mária Hlavačková, Naďa Poláková, Dominika Le Van, Tamara Grmanová, Tomáš Bottán, Marko Kmeťka, David Fecko, Daniel Klein a Tomáš Bučurič skončilo na 6. mieste.

V celkovom hodnotení škôl sme sa umiestnili na 1. mieste.

 

Detské športové hry sa uskutočnili dňa 1.4.2016

 

Žiaci mohli opäť predviesť obratnosť, rýchlosť, silu či vytrvalosť na prekážkovej dráhe Formula (šprint, slalom, beh cez prekážky), v hode loptičkou na cieľ, v skoku do diaľky z miesta štafetovou formou, v skoku do strán, v štafetovom behu - kombinácia šprintu s prekážkami, v hádzaní plnej lopty z kolien ponad hlavu, v hode detským oštepom do kruhu ako aj v záverečnom štafetovom behu mix 4x100 metrov (4 chlapci + 4 dievčatá). Zmenou oproti predchádzajúcej súťaže bola disciplína v 3 minútovom vytrvalostnom behu.
Našu školu opäť reprezentovali dve družstvá.

Družstvo A: Patrícia Tománková, Adela Balcová, Hana Peigerová, Zsóka Hašková, Jozef Tománek, Martin Uhlár, Matej Jozef Klobučník, Filip Košťál obhájilo 1. miesto

Družstvo B: Viktória Šebíková, Emma Mária Hlavačková, Naďa Poláková, Dominika Le Van, Tamara Grmanová, Tomáš Bottán, Marko Kmeťka, Daniel Klein a Tomáš Bučurič skončilo teraz na mieste ôsmom.

Tešíme sa z úspechov našich žiakov a srdečne im blahoželáme.

V Pezinku 3. 4. 2016 Renáta Strapáčová a Viera Mikuličková

Fotografie si môžete pozrieť TU.

Novinky

Kontakt

  • Základná škola Fándlyho 11, 902 01 Pezinok
    Fándlyho 11
    90201 Pezinok
  • 033 / 641 22 53
    033 / 641 34 17 - školská jedáleň

Fotogaléria