• O pohár riaditeľa školy

      • 07.10.2015 17:09
      • Dňa 2.10.2015 sa už tradične uskutočnil atletický štvorboj O pohár riaditeľa školy. Žiaci zmerali svoje sily v disciplínach: beh na 60m, vytrvalostný beh 800m (dievčatá)/ 1000m (chlapci), hod kriketovou loptičkou a skok do diaľky.
      • Bodovalo sa podľa atletických tabuliek pre jednotlivé disciplíny a triedy sa umiestnili nasledovne.

        Najlepšie triedy

        Mladší žiaci:

                 1.miesto:                                6.A                      587 bodov

                 2.miesto:                                6.D                      456 bodov

                 3.miesto:                                5.A                      448 bodov

         

        Starší žiaci:        

                 1.miesto:                                9.C                      903 bodov

                 2.miesto:                                 9.B                      874 bodov

                 3.miesto:                                 8.D                      785 bodov

         

        Putovný pohár získala 9.C trieda.

        Najlepší športovci na škole: Kozyrová Kristína, Slyško Matúš a Hlúšek Tomáš.

         

        Najlepší jednotlivci

        Mladší žiaci:

                 1. BENCIOVÁ Natália                  6.A             151 bodov          

                 2. GELETOVÁ Martina                6.B             115 bodov

                 3. UHLÁROVÁ Veronika              6.D             107 bodov

         

                 1. MAGÁT Tobiáš                         6.A             104 bodov

                 2. BRUNNER Šimon                     6.A             91 bodov

                 3. DOBROTKA Adam                   5.A             79 bodov

                     CEDZO Adam                          5.A             79 bodov

         

        Starší žiaci:

                 1. KOZYROVÁ Kristína                9.C             194 bodov

                 2. DOBIÁŠOVÁ Veronika             9.B             192 bodov

                 3. POLÁKOVÁ Alexandra             9.C             181 bodov

         

                 1. SLYŠKO Matúš                         9.B             154 bodov

                     HLÚŠEK Tomáš                        9.C             154 bodov

                 3. HRABOVSKÝ Adam                  9.C             153 bodov 

         

        Fotografie z akcie si môžete pozrieť TU.

      • Naspäť na zoznam článkov
    • Kontakty

      • Základná škola Fándlyho 11, 902 01 Pezinok
      • sekretariat@zsfandlyho.sk
      • 033 / 641 22 53 033 / 641 34 17 - školská jedáleň
      • Fándlyho 11 90201 Pezinok
      • Ing. Monika Hlúšková 033 / 641 22 53
      • PaedDr. Ingrid Laláková (pre I. stupeň) Mgr. Martina Šnircová (pre II. stupeň)
      • Jana Fábiková 0908 629 392 fabikova.jana@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:45 do 15:00 hod.
      • p. Alena Malíšková 033 / 641 34 17
      • budova ZŠ 0911 / 233 653 budova ŠKD 0911 / 971 658
      • Mgr. Anna Nunvářová 0908/ 028 157
  • Fotogaléria

    • Plavecký výcvik - 1.ročník
    • Donauauen
    • ŠKD - Turnaj v zrýchlenej vybíjanej - 2.ročník
    • Exkurzia - Vodárenské múzeum 7.B, 7.C
    • Sladký život
    • Okresné kolo v atletike
    • ŠKD 3.C Návšteva múzea
    • ŠKD 3.C - Noc v škole
    • Exkurzia-3.B a 3.C Košariská, Bradlo, Prietrž
    • ŠKD - Talentová súťaž - 1.ročníky
    • Ostrihom
    • VIDA Brno