Náučný chodník okolo školy

4.5. 2016 sme zorganizovali pre žiakov I. st. "Náučný chodník " okolo našej školy pod vedením p. uč Melichárovej Ľ. a p. uč.Prešinskej.

Žiaci 3. B  sprevádzali deti  6 stanovišťami, kde ich oboznámili s chránenými a jedovatými rastlinami ako aj  chránenými zvieratkami, ktoré žijú na Slovensku.  Naučili sa dopravné značky a ich použitie v doprave.  Zopakovali sme si naše horniny, nerasty a ukázali deťom vermikompost, ktorý vyprodukujú dážďovky. Deti dokázali nájsť  hľadané zviera a prečítali si o ňom zaujímavosti.
Náučný chodník sa všetkým deťom páčil.  Žiaci i učitelia chválili žiakov 3 .B triedy za sprevádzanie po svojich stanovištiach. Akcia bola určená na  zážitkové učenie v prírode, čo sa nám podarilo : D.

Fotografie si môžete pozrieť TU.

• Základná škola Fándlyho 11, 902 01 Pezinok
    Fándlyho 11