• Seminárny deň

• 04.07.2018 11:42
      • Dňa 20.6.2018 sme na našej škole zažili tretíkrát Seminárny deň. Žiaci druhého stupňa v tento deň nemajú klasické vyučovacie hodiny, ale zúčastňujú sa na 3 prednáškach, ktoré si sami volia v predstihu.
      • Tento rok si žiaci mohli vyberať z 23 prednášok (kompletný zoznam nájdete na stránke www.seminarnyden.sk).
        Žiaci si mohli vyberať zo širokého spektra tém, napríklad hodiny baletu, folklóru, chemickú šou, či  ukážky psíkov, prednášku jadrového fyzika o chemických prvkoch alebo diskusiu s populárnym moderátorom a vlogerom Sajfom.
        Veríme, že si Seminárny deň užili žiaci i prednášajúci a dúfame, že sa nám podarí ho zorganizovať aj budúci rok.

Reakcie prednášajúcich :

Dnešný deň bol inšpirujúci predovšetkým pre mňa. Ako som hovoril na začiatku, bola to moja prvá skúsenosť s prednáškou na ZŠ a myslím, že bola famózna. Jedna zo základných téz s ktorou som bol vlani zvolený za člena Predsedníctva SAV bol vstup expertov SAV do procesu vzdelávania. Dnes som pochopil, že pre nás je nevyhnutné zamerať sa na mladšie deti. Určite otvorím túto tému na zasadnutí Predsedníctva. Veľmi sa akcia páčila.

Martin Venhart

Dobrý deň, ďakujem Vám za to,že som sa mohla takejto vzdelávaciej akcii zúčastniť, taktiež mi to dalo veľa hlavne možnosť vidieť do mojej pracovnej problematiky z ineho hladiska. Za to veľka vďaka...U Vás na škole som sa cítila veľmi príjemne a bude mi potešením ak sa ešte pri takýchto akciach stretneme.
        Prajem krasne leto

Mária Merkeová

Cítili sme sa u Vás naozaj dobre a už teraz sa deti hlásili,že by chceli ísť aj o rok. Ste skvelí,že takéto podujatie pre deti robíte.

S pozdravom Veronika Polakovičová
        SOŠ Chemická, Vlčie hrdlo, Bratislava

Pozdravujem, bolo mi cťou zúčastniť vašej akcie. Perfektne postarané - hostesky, občersvenie....... Rád sa zúčastním aj na budúce

Dušan Dedinský (včelár)

V mene KKS  ďakujeme za pozvanie .
        Sme radi, že aj my sme malou mierou prispeli k edukácii mladej generácie v našej oblasti , oblasti kynológie.
        Aj pre nás je dôležité , aby okolie rozumelo , že pes nie je hrozba.
        Pri správnom prístupe a vedení je to kamarát, s ktorým sa dá robiť čokoľvek.
        Pokiaľ sme dokázali nadchnút deti pre to čo máme radi , tento deň splnil svoj účel
        Ak to bude možné a bude záujem, vždy sa radi zúčastníme podobnej aktivity.

Adrián Marina (kynológ)

ďakujem veľmi pekne, teším sa, že ste si to užili a ja taktiež. Cítila som sa u Vás výborne, musím pochváliť organizáciu, moju pridelenú študentku , ktorá bola veľmi zlatá a taktiež všetky skupinky boli úžasné . Verím , že som ich mohla inšpirovať , možno posunúť správnym smerom, nakopnúť a prajem vám ešte veľa príjemných akcií.
        Taktiež prajem krásnej leto plné oddychu a nových zážitkov :)

Mgr. Daniela Pavlíková

Dobrý deň,
        na vašej škole som sa cítila príjemne. Obdivujem vašu odvahu, pustiť sa do takej veľkej akcie. Aj ja verím, že sme sa nevideli naposledy.

Eva Šipoczová za LZ Vlk