• Deň narcisov 2018

• 16.04.2018 13:20
      • 13.apríla 2018 sa uskutočnil 22. ročník finančnej zbierky organizovanej Ligou proti rakovine pod názvom Deň narcisov. Do akcie v uliciach Pezinka so po ôsmy raz zapojili i žiaci našej školy. Verili, že to bude pre nich deň plný pozitívnych emócií a zážitkov. Svojou účasťou na zbierke vyjadrili spolupatričnosť s pacientmi, ktorí so zákerným onkologickým ochorením bojujú. Väčšina žiakov a učiteľov si žltý narcis - tohto nežného posla jari a symbol nádeje, pripla na oblečenie, čím poskytli finančnú podporu a vyjadrili solidaritu s chorými.
      • 13. apríla mohol pomôcť každý...

Tak znel headline Dňa narcisov. Žiaci našej školy, ktorí sa zbierky zúčastnili aktívne, v priebehu pár hodín vyzbierali sumu :

4 061,34 eura.

Najúspešnejšou bola skupina pod vedením Sarah Somorovskej v zostave Viktória Lennerová, Zuzana Lukáčová, Ema Mikuškovičová a Martin Poláček, ktorá vyzbierala rekordných 1010,24 eura.

527,23 eura vyzbierala skupina pod vedením Elizabeth Jurikovičovej v zložení Samuel Kmeťka, Klára Polakovičová, Martin Ševčík a Ema Vozníková.

391,27 eura vybrala skupina pod vedením Sabíny Krausovej v zložení Michaela Čukanová, Laura Flendrovská,  Laura Nemčovičová a Zuzana Schmidtová.

377,08 eura vyzbierala skupina pod vedením Veroniky Semjanovej v zložení  Viktória Biznárová, Soňa Pútecová, Alexandra Šándorová a Karolína Weisová.

353,30 eura vyzbierala skupina pod vedením Martina Turanského v zostave  Martin Mach, Denis, Kollár, Viktória Noskovičová a Peter Vrábel.

340,59 eura vybrala skupina pod vedením Viktórie Návratkovej v zložení Ema Číková, Viktória Polčicová, Kristína Mrvová a Júlia Mulíková.

312,70 vybrala zostava pod vedením Jozefa Táboru v zložení Dominik Hajko, Martina

Hajková, Matej Kirner a Klára Vasiľová.

274,98 eura vyzbierala skupina pod vedením Natálie Hagarovej v zložení  Matúš Béger,  Daniela Búbelová, Viktória Meyerová a Romana Ružeková.

269,77 eura vybrali pod vedením Vanesy Horváthovej Rebeka Felixová, Diana Koleková, Katarína Štrbová a Mária Wittgruberová.

222,18 eura vyzbierala skupina pod vedením Dominiky Drinkovej v zložení Dominika Fufaľová, Martina Geletová, Sabina Sandtnerová a Viktória Vaculová.

Vyzbieraná suma je v histórii účasti našej školy druhá rekordná a motivujúca pre nasledujúce roky.

• Naspäť na zoznam článkov

• Koncert žiakov ZUŠ