• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2017 / 2018

    • Krajské kolo

        • Nelka Slivková, Natálka Buday, Zuzana Marková, Victoria Gažda, Lujza Mozolová,Natália Gnojčáková

        • 1.miesto v kategórii "A"
        • Gymnastický štvorboj · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Adela Marková, Emma Zvarová, Terezka Múčková, Vanessa Maco, Sofia Baňovičová

        • 1. miesto v kategórii "B"
        • Gymnastický štvorboj · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Diana Cingelová, Alžbeta Dulajová, Klára Margitanová, Petra Polkorábová, Pavlína Pilková

        • 1. miesto v kategórii "C"
        • Gymnastický štvorboj · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • 2. miesto

        • Lucia Daňová, Adela Marková, Viktória Šebíková, David Fecko, Peter Košč a Jakub Krasňanský
        • Bavme deti športom · Krajské kolo · 2017 / 2018
    • Okresné kolo

        • Ondrej Gvozdják

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Teoreticko - praktická časť
      • Kontakty

        • Základná škola Fándlyho 11, 902 01 Pezinok
        • sekretariat@zsfandlyho.sk
        • 033 / 641 22 53 033 / 641 34 17 - školská jedáleň
        • Fándlyho 11 90201 Pezinok
        • Ing. Monika Hlúšková 033 / 641 22 53
        • PaedDr. Ingrid Laláková (pre I. stupeň) Mgr. Martina Šnircová (pre II. stupeň)
        • Jana Fábiková 0908 629 392 fabikova.jana@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:45 do 15:00 hod.
        • p. Alena Malíšková 033 / 641 34 17
        • budova ZŠ 0911 / 233 653 budova ŠKD 0911 / 971 658
        • Mgr. Anna Nunvářová 0908/ 028 157
    • Fotogaléria

      • TPK
      • Plavecký výcvik - 1.ročník
      • Donauauen
      • ŠKD - Turnaj v zrýchlenej vybíjanej - 2.ročník
      • Exkurzia - Vodárenské múzeum 7.B, 7.C
      • Sladký život
      • Okresné kolo v atletike
      • ŠKD 3.C Návšteva múzea
      • ŠKD 3.C - Noc v škole
      • Exkurzia-3.B a 3.C Košariská, Bradlo, Prietrž
      • ŠKD - Talentová súťaž - 1.ročníky
      • Ostrihom