• Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
      • videa akcií našej školy nájdete TU.
          • Korčuliarsky kurz 2018

V týždni od 3. - 7. 12. 2018 sa tretiaci zúčastnili Korčuliarskeho výcviku v zimnom štadióne Aréna Pezinok.

Na ľade boli rozdelení do viacerých skupín So žiakmi pracovali – trénovali výcvikoví tréneri, ktorí ich učili rôzne korčuliarske kreácie. Žiaci sa naučili pohybovať po ľade kĺzavým spôsobom, korčuľovať okolo prekážok, robiť osmičky, jazdiť v predklone, zdvíhať za jazdy predmety z ľadu, naberať rýchlosť a brzdiť, prekonávať prekážky, jazdiť vo dvojiciach, trojiciach. Ak spadli postavili sa a korčuľovali ďalej. Ani malé neúspechy ich neodradili a veselo cviky opakovali znovu. Kurz sa žiakom páčil, veľakrát sa im nechcelo ísť z ľadu dole. Tešili sa na každý nový výcvik a ich tváričky žiarili šťastím.

• Vlastivedná exkurzia do Bratislavy - 3.ročník

V októbri a novembri sa žiaci tretieho ročníka zúčastnili vlastivednej exkurzie do Bratislavy.

Naša exkurzia začala na Bratislavskom hrade, kde si žiaci vypočuli prvú povesť o Bratislavskom hrade – Stolček. Prezreli sme si nádvorie Bratislavského hradu – najvyššiu vežu a vypočuli sme si povesť, o hradnej studni - ako to bolo s vodou na hrade.

• Krajské kolo v stolnom tenise

Dňa 4.12.2018 sa naši žiaci zúčastnili krajského kola v stolnom tenise na Spojenej škole Mokrohájska v Bratislave, kde skončili na 4. mieste. Našu školu reprezentovali: Adam Matej, Guštafík Matúš, Mičík Matej a Illavský Michal.
          • Dni zdravej výživy

Aj tento rok, ako každý iný, sa uskutočnili „ Dni zdravej výživy“. Začali sme Ovocným dňom, ktorý bol 18.10. 2018. Deti boli oblečené v červenom oblečení – symbol jablka a iného ovocia . Porozprávali sme sa, prečo je dôležité jesť ovocie pre naše zdravie. Priniesli sme si zdravú výživu, podľa toho aký bol deň .

• ŠKD - 4.C v knižnici

Dňa 12.11. 2018 sa trieda 4.C zúčastnila zámeny kníh v Malokarpatskej knižnici. Pani knihovníčka deťom aj prečítala úryvok z knižky Hastrošovci, ktorej autorom je Roald Dahl. Túto vtipnú knižku niektoré deti poznali.
            Foto TU
          • Predvianočná charitatívna tržnica

Milí rodičia,
            vyjadrujeme veľkú vďačnosť Vám a Vašim deťom za príspevok do našej charitatívnej tržnice a tiež aj za Vašu ochotu dať deťom peniažky na nákup kníh a hračiek. Pomohli ste dvakrát a výsledná suma 1101 eur je vyzbieraná Vašou zásluhou.
            Ďakujeme.
    • Zvonenia