• Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
      • videa akcií našej školy nájdete TU.
          • Oznam pre rodičov a žiakov 5. ročníka

CELOSLOVENSKÉ TESTOVANIE ŽIAKOV 5. ROČNÍKA

T5-2018

( informácia pre rodičov a žiakov 5. ročníka)

Dňa 21. novembra 2018 (v stredu) sa žiaci 5. ročníka zúčastnia celoslovenského testovania z matematiky a zo slovenského jazyka a literatúry.

Testovanie bude prebiehať v čase od 7.50 do 11.10 hod.

• Vianočné fotenie

Vážení rodičia,
            v čase od 22.10. do 9.11. môžete vaše deti prihlásiť na "Vianočné fotenie". Vo vašich osobných kontách (1. stupeň) na Edupage máte správu, cez ktorú dieťa prihlásite. Okrem základnej (povinnej) sady si môžete vybrať z ponuky aj iné produkty.

Vianočné fotenie - Obrázok 1Vianočné fotenie - Obrázok 2
          • Exkurzia Topoľčianky

Ako každoročne aj tento školský rok sme sa vybrali so všetkými šiestakmi našej ZŠ na exkurziu do Topoľčianok pozrieť si plemená koníkov v Národnom žrebčíne. Počasie nám veľmi prialo, prehliadku žrebčína a okolia zámku nám spríjemnil krásny slnečný deň. Exkurziu sme zakončili v zubrej obore neďaleko Topoľčianok, kde sme absolvovali 2,5km dlhý náučný chodník a dozvedeli sa kopec zaujímavostí zo života zubrov.

• Jablkové hodovanie 2018

V krásnu slnečnú sobotu sa trieda 8. A zúčastnila Jablkového hodovania, ktoré v Pezinku organizuje Malokarpatské múzeum. Táto akcia sa stala už tradíciou našej triedy. Jablkové hodovanie pre nás znamená aj pomoc niekomu, kto to viac potrebuje. Peniaze, ktoré sme získali predajom chutných koláčikov
          • Deň župných škôl

Bratislavský samosprávny kraj organizoval v tomto roku už po 8.krát podujatie Deň župných škôl, ktoré bolo určené pre žiakov 9. ročníka základných škôl a ich rodičov.

Deň župných škôl sa po prvýkrát uskutočnil aj v okresných mestách Bratislavského kraja, teda aj v PEZINKU dňa 5.10.2018 v Dome kultúry.

• O pohár dekana FTVŠ UK.

Dňa 26.9. 2018 sa konal 54. ročník atletickej súťaže školských družstiev žiakov a žiačok O pohár Dekana FTVŠ UK. Súťaže sa zúčastnilo 10 družstiev.
            Družstvo dievčat v zložení Tománková Lenka, Uhlárová Veronika, Polkorábová Petra, Cibulová Zuzana a Geletová Martina sa umiestnilo na 1. mieste.
            Družs
          • Múzeum holokaustu v Seredi

V stredu 19.septembra 2018 sa 46 žiakov deviateho ročníka zúčastnilo exkurzie do Múzea holokaustu v Seredi, ktoré sa nachádza v priestoroch bývalého pracovného tábora. Prehliadka múzea bola prvým zo série podujatí v tomto školskom roku, ktoré na škole realizujeme v rámci výchovy vedúcej k odbúravaniu rasových predsudkov, potláčaniu xenofóbie a intolerancie pre žiakov deviateho ročníka.

• Zvonenia

Utorok 23. 10. 2018